Nemůžeme uvěřit, že je stále prázdný!
Pokud jsi něco přidala, navštiv stránku, abys spatřila produkty a dokončila nákup.




Vaše skvělé fotky a videa









Recenze – 6
Jsem velmi spokojená, dobře hydratuje, není moc mastný a hezky voní.
Skvělý produkt na ruce i nohy!! Zanechává mou pokožku hladkou a hebkou. Nezanechává mastný film. Určitě si ho koupím znovu.
Je to skvělý krém na ruce i nohy! Během pár dní mi na suché ruce v zimě udělal zázraky a od té doby, co ho používám, mám mnohem jemnější nohy.
Je moc příjemný,jemná konzistence, krásně vonní a ruce jsou dlouho hebké,vřele doporučuji 😁
Krém je skvělý. Rychle se vstřebává, příjemně voní. Používám ho 2 měsíce a jsem velmi spokojená, pleť je jemná a hladká. Doporučuji.
Super lehký krém, nelepí a rychle se vstřebává. Stačí malé množství a pokožka je hydratovaná. Doporučuji:)
Kontaktuj nás!
Posíláme slevy, novinky a rady týkající se péče o pleť.