Pro světlou pleť je skvělýMěla jsem z něj trochu obavy, ale teď nelituju, že jsem si jej pořídila. Neparfémovaný, ale vůní mi trochu připomíná mast z lékárny, konzistence je lehká, snadno se roztírá, po aplikaci zaneČíst více
Skvělá, příjemná maskaMaska má skvělé složení, pleť po ní vypadá odpočatěji, lehce vyhladí vrásky, alespoň v kombinaci s ostatními produkty této řady. :) Navíc jako velký bonus, obsahuje opravdu hodně séra, když Číst více
Můj oblíbený krém Tento krém kupuji už více než rok a jsem s ním velmi spokojená. Má lehkou gelovou texturu, rychle se vstřebává a pokožka je po něm velmi příjemná na dotek. Používám ho jak v zimě, tak i v léČíst více
Maska či krém?Tato maska je pro mě spíše hutnějším krémem. Krásně jemně voní, po nanesení se vstřebá a zanechá na pokožce pocit výživy a jemnosti. Je to asi mé třetí balení a již dvakrát jsem jím obdarovaČíst více
Rozkošné balení!Líbil se mi design balení. Díky nabídce malých "vzorků " jsem zakoupila. Trefila jsem se, malinká balení těchto krému budou skvělý dárek;-) Krém zelený i růžový hezky voní, dobře se vstřebávČíst více
Pro světlou pleť je skvělýMěla jsem z něj trochu obavy, ale teď nelituju, že jsem si jej pořídila. Neparfémovaný, ale vůní mi trochu připomíná mast z lékárny, konzistence je lehká, snadno se roztírá, po aplikaci zaneČíst více
Skvělá, příjemná maskaMaska má skvělé složení, pleť po ní vypadá odpočatěji, lehce vyhladí vrásky, alespoň v kombinaci s ostatními produkty této řady. :) Navíc jako velký bonus, obsahuje opravdu hodně séra, když Číst více
Kontaktuj nás!
Posíláme slevy, novinky a rady týkající se péče o pleť.
Přihlášením potvrzuji, že souhlasím s podmínkami ochrany Obchodní Podmínky