Nemůžeme uvěřit, že je stále prázdný!
Pokud jsi něco přidala, navštiv stránku, abys spatřila produkty a dokončila nákup.








Vaše skvělé fotky a videa





Recenze – 2
Krém je příjemný na pleti, je lehké konzistence, nedráždí, ale na mě příliš lehký a pod korektor ne, tam se ptá ještě hutnější krém, takže za mě spíše než krém na noc nebo zkombinovat s jiným. Krém je ale dobrý, s dobrým složením, takže je třeba vyzkoušet, někomu možná sedne lépe. Věk 37
Velká spokojenost 🥰 Doporučuji 🙂
Kontaktuj nás!
Posíláme slevy, novinky a rady týkající se péče o pleť.