Nemůžeme uvěřit, že je stále prázdný!
Pokud jsi něco přidala, navštiv stránku, abys spatřila produkty a dokončila nákup.




Vaše skvělé fotky a videa










Recenze – 102
Olej je lehounký spíše vodový ale ne příliš nemá silnou vůni, vše pěkně odstraní. Doporučuji!
Velmi pěkné složení, dobře a rychle odličuje, příjemně voní, vřele doporučuji
Koupeno na zkoušku a asi jsem našla nový oblíbený produkt. Pleť krásně odlíčí a vyčistí, žádná nepříjemná parfemace
Příjemný produkt, který dobře hraje s mojí smíšenou pletí. Krásně rozpustí všechen make-up, odstraní i další nečistoty. Příjemná textura produktu je velké plus, není dle mne tak olejovitý jako některé jiné produkty, které jsem vyzkoušela.
Tento čisticí olej je velmi dobrý! Doporučuji.
Pokud máte suchou a velmi citlivou pleť, jako já, je tento produkt pro vás ideální. Je velmi příjemný a jemný na dotek; nikdy jsem nezažila žádné svědění ani pálení. Skvěle odstraňuje make-up a po smytí zanechává pleť jemnou. Po několika týdnech používání jsem si také všimla, že póry na nose jsou menší a už nejsou ucpané. Je to velmi kvalitní produkt; nečekala jsem tak skvělé výsledky.
Použila jsem ho jako dvoukrokový čisticí rituál, nejdřív na suchý obličej na 30 sekund, pak jsem ho na dalších 30 sekund emulgovala s vodou a nakonec jsem jako druhý krok použila mycí gel na obličej, a i přes všechno se mi začaly objevovat nedokonalosti, které tam předtím nebyly 🙁. Ale to jsem asi jen já. Četla jsem pozitivní recenze na tento olej v naději, že mi bude fungovat, ale bohužel pro mě asi není (mám suchou a citlivou pleť). Přešla jsem na micelární vodu, protože jsem viděla, že hezky odstraňuje SPF místo oleje. Samotný olej nijak nevoněl a měl velmi příjemnou konzistenci; spotřebovala jsem půlku lahvičky.
Opravdu velmi dobrý čistící olej. Mám sušší, citlivější pleť se sklonem k uzavřeným komedonům a tento produkt mi opravdu vyhovuje. Používám ho večer při čištění pleti jako 1. krok. Bez problémů mi odstraní i SPF 50, pleť po něm není suchá a napnutá. Mám už 3. balení a zakoupím ho znovu :)
Zatím jsem použila pět různých olejů a tento se mi líbí. Mám mastnou, aknózní, citlivou pleť a spoustu černých teček na nose. Po použití oleje nemám pleť suchou a černé tečky se mi pěkně vyčistily. Po použití se mi neobjevily žádné vyrážky!
Tento produkt jsem si koupila už dvakrát a určitě si koupím další. Čisticí olej je opravdu účinný při odstraňování make-upu a opalovacího krému. Při delším používání jsem si všimla zmenšení pórů a černých teček. Používám ho v kombinaci s gelovým čisticím přípravkem a zanechává mou pleť jemnou a ne suchou.
Kontaktuj nás!
Posíláme slevy, novinky a rady týkající se péče o pleť.