Nemůžeme uvěřit, že je stále prázdný!
Pokud jsi něco přidala, navštiv stránku, abys spatřila produkty a dokončila nákup.

Vaše skvělé fotky a videa






Recenze – 6
Обожаю всю продукцию этой марки, но это первый и, надеюсь, единственный продукт, который мне абсолютно не понравился. Консистенция ужасно долго впитывается, шарики ложно растираются,ни с одним их устройством тоже не удалось нармально использовать,в итоге смогла пользоваться только для шеи
Můj druhý nejoblíbenější krém od této značky .... Krásně se vstřebává moje pleť je po něm krásně jemná a hydratovaná budu kupovat znovu ☝️😉
Příjemná konzistence a vůně ještě lepší. Plet je po něm příjemně hydratovaná, pouzivam na noc
Díky tomuto krému/gelu mám můj obličej wellness každé ráno. Nádherná vůně.
Zřídkakdy píšu recenze, ale rozhodla jsem se napsat o tomto krému, protože mi opravdu nelíbil. Po nanesení se vůbec nevstřebává a zanechává lepkavý zbytek. Tyto gelové kuličky se velmi těžko rozdrtí a roztírají po pokožce. Toto je poprvé, co jsem se setkala s krémem, který mi až tak nelíbil.
Nejlepší krém jaký jsem mohla najít, je to láska na první otevření, malé gelovy kuličky v křemu jsou velmi „cute“, krásně voní a omlazuje, jiný krém už ani nechci ❣️
Kontaktuj nás!
Posíláme slevy, novinky a rady týkající se péče o pleť.