Krásné pohlazení Tento krém je velice příjemný. Krásně se nanáší, pleť je velice výživená a má úžasnou vůní.
Mám suchou pleť a používám pouze ráno, na večer mi přijde moc lehký.
Samozřejmě záleží na typu pleČíst více
tonerAPLB toner - od této pro mě neznámé značky - jsem si koupila ze zvědavosti, hledala jsem mléčný toner, který by mi neseděl na pleti. A povedlo se, je lehounký, krásně se vpije do pleti a nezČíst více
Velmi hydratační maska Zakoupila jsem na zkoušku masku s červeným ženšenem, protože jsem už dříve byla velmi spokojená s jinými maskami této značky. Maska má krémovou konzistenci a je bohatě nasáklá – zbytek esencČíst více
Záchranný krém Tento krém má lehkou konzistenci, ale silné hydratační a zklidňující účinky. Je to moje záchrana hlavně na jaře - kdy mi pomůže dát do pořádku pleť, která je namáhaná po zimě Sluncem a zevniČíst více
myci kremuplne uzasny mycí krém. Mam velce citlivou pokozku a na pleti je velice prijemny, nestipe, nestahuje....pokozka je neuveritelne cista, rozzarena . pripavena na aplikace kremu..Nejlepsi myci Číst více