Nemůžeme uvěřit, že je stále prázdný!
Pokud jsi něco přidala, navštiv stránku, abys spatřila produkty a dokončila nákup.


Vaše skvělé fotky a videa




Recenze – 2
super 🤗❤️
Píšu to po dopotřebování celého balení. Je lehký, bez parfemace, není příliš mastný, lehce gelový, dobře se vstřebává. Mám velmi suchou pleť, takže pro můj typ pleti to nestačí, protože se po pár hodinách cítím suchá, nebo ho musím nanášet ve dvou vrstvách s minutovou pauzou. Obvykle je to ale velmi dobrý krém, neucpává póry.
Kontaktuj nás!
Posíláme slevy, novinky a rady týkající se péče o pleť.