Zimní krémKrém je za mě skvělý na zimu. Je trochu bohatší, příjemný, ale v létě by byl moc hutný. Jen může nechat lesklou pleť, takže spíše doporučuji normální až suché pleti.
krém na citlivé oči Krém neštípe v očích, nemá žádnou vůni a oční okolí nepne, ani není vysušené.
Vrásky mi nepřijdou méně viditelné, ale krém jsou brala jen kvůli tomu, že má být na citlivé oči a to splňuje nČíst více
Skvěle 👍 Doporučuji všemi 10, jedna z mých nejoblíbenějších.
Mám suchou a citlivou pokožku a tato maska jako jedna z mála nevyvolává nežádoucí účinky.
Pleť je po ní hezky jemná a vyživená
PeelingObjednávám již po několikáté. Skvělý jemný peeling, který mě vůbec nedráždí, ale zaroveň vyčistí co je třeba. Navíc se dá jen tak hodit do tašky na dovolenou, jelikož balení je docela maličkČíst více
Uklidňující toner padsTyto toner pads jsem si oblíbila, jsou velké a dostatečně nasáklé tonerem. Jsou ideální pro citlivou problematickou pleť a pomůžou mi pokaždé když mám zrovna nějaké podráždění nebo akné. PluČíst více
Zimní krémKrém je za mě skvělý na zimu. Je trochu bohatší, příjemný, ale v létě by byl moc hutný. Jen může nechat lesklou pleť, takže spíše doporučuji normální až suché pleti.
Kontaktuj nás!
Posíláme slevy, novinky a rady týkající se péče o pleť.
Přihlášením potvrzuji, že souhlasím s podmínkami ochrany Obchodní Podmínky