Rozkošné balení!Líbil se mi design balení. Díky nabídce malých "vzorků " jsem zakoupila. Trefila jsem se, malinká balení těchto krému budou skvělý dárek;-) Krém zelený i růžový hezky voní, dobře se vstřebávČíst více
Nejlepší krém, co jsem měla Je skvělý, lehký, ale přesto mega hydratuje. Nádherně bylinkově voní.
Mám hodně citlivou pleť, která často reaguje ucpáváním a pupínky. Po tomhle krému nemám nic z toho. Není to určitě posleČíst více
Lehký příjemný krémKrém je krásně lehký a velmi rychle se vstřebá, vůbec nemastí ani nelepí. Pleť je krásně hladká a vyživená, narozdíl od jiných těžších krémů mi nezpůsobil akné.
Spokojenost 100%Hledala jsem "přírodnější" kosmetiku, mám zralou, smíšenou pleť se sklonem k občasnému akné... Krém se krásně vstřebává, nelepí, nezanechává hutný pocit na pokožce, je lehký... Pleť je po něČíst více
Lehký, příjemný krémObjednala jsem si ho, protože jsem dostala jako dárek zkušební verzi a líbil se mi. Krém skvěle hydratuje a zklidňuje pleť. Možná nebude vyhovovat každému, ale pro mou pleť je perfektní. MocČíst více
Těžký krém Tak za mne i přes kladné reference byl krém dost těžký , mám citlivou a cévní pleť, s občasným drobným akné, a to se mi po krému lehce zhoršilo, hodně se mi leskla pleť a rozšířily se mi pórČíst více
Úžasný krémNic moc jsem od vzorečku tohoto krému nečekala, ale to jsem se spletla. Ta vůně je úžasná, připomíná mi borůvkový Orbitky🫐 konzistence krému je moc příjemná, hutnější, krém se velmi rychle Číst více
Fajn krémFajn poměr cena/výkon. Krém je gelové konzistence, což mé pleti vyhovuje. Pleť zklidňoval, neucpával póry, ani nezpůsobil žádné jiné nepříjemnosti. Jen jsem měla pocit, že rychle ubýval, možČíst více
Fruida krém Moje už oblíbená korejská značka. Tento krém skvěle hydratuje. Můžete si ho pořídit v tom málem balení a ideálně ho nosit každý den někde v kabelce😊
Rozkošné balení!Líbil se mi design balení. Díky nabídce malých "vzorků " jsem zakoupila. Trefila jsem se, malinká balení těchto krému budou skvělý dárek;-) Krém zelený i růžový hezky voní, dobře se vstřebávČíst více
Nejlepší krém, co jsem měla Je skvělý, lehký, ale přesto mega hydratuje. Nádherně bylinkově voní.
Mám hodně citlivou pleť, která často reaguje ucpáváním a pupínky. Po tomhle krému nemám nic z toho. Není to určitě posleČíst více
Kontaktuj nás!
Posíláme slevy, novinky a rady týkající se péče o pleť.
Přihlášením potvrzuji, že souhlasím s podmínkami ochrany Obchodní Podmínky