Nejlepší krém, co jsem měla Je skvělý, lehký, ale přesto mega hydratuje. Nádherně bylinkově voní.
Mám hodně citlivou pleť, která často reaguje ucpáváním a pupínky. Po tomhle krému nemám nic z toho. Není to určitě posleČíst více
Kontaktuj nás!
Posíláme slevy, novinky a rady týkající se péče o pleť.
Přihlášením potvrzuji, že souhlasím s podmínkami ochrany Obchodní Podmínky