Nemůžeme uvěřit, že je stále prázdný!
Pokud jsi něco přidala, navštiv stránku, abys spatřila produkty a dokončila nákup.





Vaše skvělé fotky a videa










Recenze – 116
Mám velmi citlivou pleť.. je pro mě velmi důležité vybrat si správný krém, který není hustý, hutný.. aby mi neucpával póry, ze kterých se rychle vytvoří vyrážka. Tento krém je za mě super, velmi je podobný krému od značky Purito. Tenhle je stejně gelový, nemám pocit, že by byl moc vodový.. spíše záleží jaké sérum použijete pod tento krém. Používám ho skoro měsíc a zatím nemám žádné špatné zkušenosti, které bych věděla/mohla připsat tomuto produktu. Doporučuji pro citlivou pleť náchylnou na ucpané póry.
Má velmi lehkou, vodovou texturu, moje smíšená mastná pleť ho miluje. Nedráždí a rychle se vstřebává. Koupím si ho znovu.
Mám velmi mastnou pleť a ze všech krémů, které jsem testovala pod make-up, mi tento funguje nejlépe. Už jsem spotřebovala asi tři tuby. Nezatěžuje mě pod make-upem, což se mi často stává. Nejvíc se mi líbí pro jeho gelovou konzistenci – vyzkoušela jsem i podobný krém v modré lahvičce od stejné značky, ale na mou pleť je moc „krémový“ a hned se lesknu. Mám pleť náchylnou k akné a tento gel mi nikdy nevyrážel; vlastně mám pocit, že mi pleť zklidňuje. Pokud máte velmi mastnou pleť, myslím, že vám tento produkt bude fungovat dobře. Nicméně bych ho nedoporučovala jako hydratační krém. Osobně používám na hydrataci jiný krém, například na noc.
Nemám citlivou pleť a už přes rok používám různé druhy produktů péče o pleť a žádný z nich mi kromě tohoto produktu neudělal vyrážku. Používala jsem ho jen týden a během celého týdne se mi tu a tam objevily malé pupínky, ale moc jsem si toho nedělala, ale teď je to přesně týden a probudila jsem se s asi 10 novými malými pupínky, které se během dne rozrostly na více než 20.
Konzistence tohoto produktu není ani krémovo-gelová, ale řekla bych, že až vodová. Pro někoho to může být vyhovující, zejména na léto nebo má-li někdo extrémně mastnou pokožku. Já mám smíšenou, většinou mastnou v oblasti T-zóny a v okolí normální. Za mě téměř vůbec nehydratuje (dávala jsem si před jeho aplikací i hydratační sérum), spíše možná uklidňuje. Čili jedině v tomto svůj účel splňuje.
Používám ho necelý rok. Pomáhá na mou mastnou pleť, začervání i na vyrážky. Koupím druhé balení 👍🏼❣️
Používá ho moje dcera, má akné a zklidnilo jí to obličej.
Konečně velmi lehký a pohodlný hydratační krém, který jsem už dlouho hledala. Je perfektní na jaro a léto. Nejdřív mi způsoboval drobné pupínky, ale pak úplně zmizely.
Tento krém miluju, je jemný, chladivý a nemastí mi obličej!!
Jemný krém pro normální a smíšenou pleť, ideální na léto.
Kontaktuj nás!
Posíláme slevy, novinky a rady týkající se péče o pleť.