Nemůžeme uvěřit, že je stále prázdný!
Pokud jsi něco přidala, navštiv stránku, abys spatřila produkty a dokončila nákup.


Tento překlad byl vytvořen pomocí AI, takže se mohou objevit drobné nepřesnosti 😌
Recenze – 1
Krém má skvělou texturu, rychle se vstřebává a nezanechává lepivý pocit. Výborně hydratuje pokožku, pleť je po nanesení jemná, výživná. Co se týče obnovení pružnosti pleti uvidím časem, nakolik ho používám krátce. Žádnou alergickou reakci nepozoruji ani zhoršení akné, spíše zlepšení. Má zvláštní bylinkovou vůni, dost výraznou (někomu může překážet), ale mně nevadí. Krém doporučuji🤗
Kontaktuj nás!
Posíláme slevy, novinky a rady týkající se péče o pleť.