Zimní krémKrém je za mě skvělý na zimu. Je trochu bohatší, příjemný, ale v létě by byl moc hutný. Jen může nechat lesklou pleť, takže spíše doporučuji normální až suché pleti.
Zimní krémKrém je za mě skvělý na zimu. Je trochu bohatší, příjemný, ale v létě by byl moc hutný. Jen může nechat lesklou pleť, takže spíše doporučuji normální až suché pleti.
Kontaktuj nás!
Posíláme slevy, novinky a rady týkající se péče o pleť.
Přihlášením potvrzuji, že souhlasím s podmínkami ochrany Obchodní Podmínky