Krásné pohlazení Tento krém je velice příjemný. Krásně se nanáší, pleť je velice výživená a má úžasnou vůní.
Mám suchou pleť a používám pouze ráno, na večer mi přijde moc lehký.
Samozřejmě záleží na typu pleČíst více
Úžasný krémNic moc jsem od vzorečku tohoto krému nečekala, ale to jsem se spletla. Ta vůně je úžasná, připomíná mi borůvkový Orbitky🫐 konzistence krému je moc příjemná, hutnější, krém se velmi rychle Číst více
Krásné pohlazení Tento krém je velice příjemný. Krásně se nanáší, pleť je velice výživená a má úžasnou vůní.
Mám suchou pleť a používám pouze ráno, na večer mi přijde moc lehký.
Samozřejmě záleží na typu pleČíst více
Kontaktuj nás!
Posíláme slevy, novinky a rady týkající se péče o pleť.
Přihlášením potvrzuji, že souhlasím s podmínkami ochrany Obchodní Podmínky