Hydro BombaKrém mě mile překvapil a jsem z něj opravdu nadšená. Mám velmi suchou a mdlou pleť a většina produktů mi nestačí, ale tento opravdu dobře hydratuje a pleť po něm působí viditelně svěžeji. TeČíst více
Příjemný Dostala jsem vzorek- mam zralou pleť s vráskami a pigmentovými skvrnami. Na začátku mi přišel těžký, ale dobře se roztíral i vstřebal. Mohu doporučit
Skvělá volba pro maminkuLehoučky gelovy krem,ktery se ihned vstreba a nechava pruznou pokozku. Mamka za mnou chodila a ukazovala jak ma krasne pruznou plet 😁
Lehký hydratační krémKrém mě velice překvapil! Stačí ho opravdu málo. Je lehoučký a velmi rychle se vstřebává, což je na moji mastnou pleť ideální. Vůně je lehká a příjemná.