Bez vodyKrém je opravdu hodně zvláštní, nevím proč dostal přívlastek hydratační ve složení chybí voda nebo nějaká tekutá složka vyjma coptis root extrakt, po nanesení hodně stahuje a je dobré nanášeČíst více
Výborný krémKrém
Výborný krém, velmi dobře hydratuje a vyživuje pleť. Používám ho ráno i večer. Je poměrně hutný, ale mám suchou pleť, takže mi vyhovuje naprosto dokonale. Možná ho v létě budu používat Číst více
Skvělý pro suchou a dehydratovanou pokožku (vhodný pro atopiky)Úžasný jako noční krém na suchou pleť, který zafixuje všechny produkty a hydratuje přes noc. Ráno mám obličej velmi hladký. Ale ráno bych ho nepoužila, je hutný. Jako žena s atopickou a dehyČíst více
Bělicí krémJe to příjemný krém, něco mezi bělicím krémem a tonizačním krémem. Je lehký, trochu hydratační, má semišový a velmi jemný rozjasňující finiš. Ale pozor, má bílý nádech, ten by měl mít! Je doČíst více