Výborná hydratace na létoGelová konzistence mi vyhovuje na suchou a citlivou pleť v letním období. Na zimu by byl pro mě moc “mokrý” a vodnatý. Je pravda, že trochu lepí, ale při použití make-upu udělá takový základČíst více
Toner protestoval.Toto tonikum se mi moc líbilo, dobře hydratuje, má dobrou konzistenci a jeho objem je velké plus, dlouho vydrží. Ráda si na této stránce objednávám korejskou kosmetiku, holky k objednávce vžČíst více
Moje dojmyTento krém si objednávám už podruhé. Moc se mi líbí, protože po jeho použití mám pleť dobře hydratovanou. Tentokrát jsem se rozhodla vyzkoušet i další produkty této značky 😁. Byla jsem velmČíst více
Opalovací tyčinka Má matující efekt, který jsem nečekala do této míry, ale oceňuji. Na moje kruhy pod očima to funguje zároveň jako matný podklad, což mi odebralo jeden z kroků v mém make-upu. Používám denně.Číst více
Tónovací SPFRecenze je psána po téměř dvou měsících používání.
SPF určitě doporučuju - dobře se s ním pracuje a pěkně se "vsákne". Není zrovna nějak extra krycí, ale pokud chcete zakrýt nějaká lehká zaČíst více
Naprosto skvěléŠampon už mám po několikáté.
Jelikož jsme byla doposud zvyklá používat pouze tuhé šampony, byla jsem skeptická ohledně tohoto šamponu. Ovšem po prvním použití jsme vyla velmi příjemně překvČíst více
Skvělý lip tintMůj nejoblíbenější lip tint! Je příjemně lehoučký, takže se dobře nosí. Přijde mi, že taky na rtech vydrží poměrně dlouho. Jako člověk se suchými rty oceňuji, že vůbec nevysušuje, ale přestoČíst více
Výborná hydratace na létoGelová konzistence mi vyhovuje na suchou a citlivou pleť v letním období. Na zimu by byl pro mě moc “mokrý” a vodnatý. Je pravda, že trochu lepí, ale při použití make-upu udělá takový základČíst více