TonerDostala jsem vzorek na vyzkoušení a byla jsem přejemně překvapená. Hezky pleť vyživuje a hydratuje. Nijak nevoní ani nezanechává nějaké "stopy". Nanášela jsem to přímo na pleť, aby mi to déČíst více
Úžasný krémTento krém je asi z nejpříjemnějších krémů, jaký jsem kdy vyzkoušela. Jemně voní a krásně se roztírá. Mám citlivou suchou pleť (48) a i když mi vrásky asi nevyhladí, určitě si ho objednám znČíst více
Skin79 Jeju krém-gelKrásně čistí pleť od make-upu. Mám velmi velmi reaktivní pleť a stále hledám vhodné produkty. Moje pleť je citlivá, jsem alergik, ale zároveň se mi tvoří akné a růžovka. Stále tedy hledám vhČíst více
výborný krémnemastný, lehký, příjemné "zelené" vůně. hodí se na den a v letních vedrech jsem jej používala i jako noční krém. celou řadu Skin79 Cica pine miluji a značku moc doporučuji :)
Skvělé hydratační sérumKoupila jsem jej na jiném e-shopu, nicméně ho moc doporučuji. Pleť silně hydratuje a zanechá ji perfektně vyhlazenou, ale nijak nepne. Konzistencí je jako vodička, ale snadno se roztírá a naČíst více
První zkušenost se šnekemKrém vhodný na závěrečnou péči, používám jej na noc. Je pouze mírně slizký, rychle se vstřebává, pleť je po něm příjemná na dotek, připadá mi vyživená. Za mě super
TopToto je moje absolutní topka. Mám dehydrovanou a citlivou pleť, v mojí skincare rutině jsou hydratační tonika a séra, ale bez tohoto vyfiniše by to nefungovalo. Kupuji pořád dokola.
Příjemná esence Příjemná esence. Už jsem ji skoro vypotřebovala a určitě ji pořídím znovu. Jsem moc spokojená. Lehká konzistence a příjemná, nevtíravá vůně. Za mě super 👍
NedoporučujiNa obličej byl nepoužitelný, zanechává extrémně bílý povlak. Vypadala jsem jako duch. Řekla jsem si tedy, že ho utratím alespoň na tělo. Natřela jsem si ho na nohy a tedy držel celý den, nesČíst více
TonerDostala jsem vzorek na vyzkoušení a byla jsem přejemně překvapená. Hezky pleť vyživuje a hydratuje. Nijak nevoní ani nezanechává nějaké "stopy". Nanášela jsem to přímo na pleť, aby mi to déČíst více