KremZačal jsem ho používat před pár dny a výsledky jsou vidět od prvního dne. Krém není hustý, dobře se roztírá a pleť hydratuje, ale nemastí, zesvětluje pigmentace i staré. Nezpůsobil žádný zánČíst více
Zatím je vše dobréJe to velmi jemný peeling - mám raději ty hrubší, ale tento slouží i jako kyslíková maska, což je fajn. Používám ho ještě krátce, ale jsem ráda, že jsem neměla žádné špatné reakce... Ale takČíst více
Farmstay Již druhé balení...Jsem velice spokojená....zklidnění pleti ,poradí si z akné.Serum má příjemnou konzistenci a nelepí...Za mě velká spokojenost..I jiné členy zaujala vůně 😆
KremZačal jsem ho používat před pár dny a výsledky jsou vidět od prvního dne. Krém není hustý, dobře se roztírá a pleť hydratuje, ale nemastí, zesvětluje pigmentace i staré. Nezpůsobil žádný zánČíst více