SPF Probio-CicaZa mně skvělé SPF. Mám suchou a citlivou pleť a SPF je na pleti příjemné, je lehké a pěkně hydratuje. Pleť není mastná, je pěkně rozzářená. Určitě bude sedět i mastnější pleti.
Zázrak v lahvičce Normálně recenze nepíšu, ale tady prostě musím. Toto sérum je pro mě záchrana. Nejen že mi pomohlo s fungal acne, ale moje pleť je po něm krásně rozjasněná, vyživená, hladká, zklidněná a hlaČíst více
kremKupovala jsem na slepo a nelituji, za mě super produkt. Krásně se vstřebává a pleť je hydratovaná, nemám ráda takové ty vodnaté produkty na hydrataci - protože se mi to vždycky rychle vpije Číst více
Regenerační oční krém s extraktem ze šnekůLíbil se mi regenerační oční krém s extraktem ze šneků. Jsem náchylná k alergiím, ale krém mi vyhovoval. Nepoužívám ho moc dlouho, ale líbí se mi, jak funguje. Uvidíme, jak se bude chovat veČíst více
Oční krém Příjemný oční krém, hutnější konzistence, dobře se vstřebává.
Mám pocit, že trochu vysušuje, proto ho vždy ještě zamáznu hydratačním očním krémem. V téhle kombinaci funguje skvěle a i oční oČíst více
Krásné pohlazení Tento krém je velice příjemný. Krásně se nanáší, pleť je velice výživená a má úžasnou vůní.
Mám suchou pleť a používám pouze ráno, na večer mi přijde moc lehký.
Samozřejmě záleží na typu pleČíst více
Příjemné překvapení Mizon 7 Vegan Peptide Booster Serum jsem si pořídila ze zvědavosti a musím říct, že mě mile překvapilo. Má lehkou texturu, která se hned vstřebá a pleť po něm působí hydratovaně a hebce. Po Číst více
Naprosto boziNejlepsi opalovaci krem, co jsem kdy mela. Je jako velmi lehky hydratacni krem. Nedrazdi mi ocni okoli a neucpava pory. Ma mirne dewy finish, ktery vypada zdrave (NE mastne). Da se smyt i miČíst více
Hydratační zázrak i pro citlivou pleť Maska se velmi dobře aplikuje, nelepí se k sobě, okamžitě přilne k pleti. Je velmi jemná, příjemná a je skutečně možné s ní vydržet i přes den do úplného vstřebání. Na moji suchou pleť, kterČíst více
SPF Probio-CicaZa mně skvělé SPF. Mám suchou a citlivou pleť a SPF je na pleti příjemné, je lehké a pěkně hydratuje. Pleť není mastná, je pěkně rozzářená. Určitě bude sedět i mastnější pleti.