Perfektní na zimuBěhem roku používám pouze na noc, v zimě ale i přes den, protože hodně trpím na popraskané rty mrazem a tento olej mi hodně pomáhá. Na rtech je velmi příjemný, ale zůstává také hodně lepivý,Číst více
Myci kremMyci peny gely od frudia jsou pro me a moji mamku naprosto top ,nevysusuji maji naprosto super texturu a obe mame pocit opravdu krasne vycistene pleti. Ja miluju konkretne tuhle. Je videt jaČíst více
Skvělý na těloMiluji ho - je lehký a velmi rychle se vstřebá. Používám hlavně na nohy po holení nebo na tělo po peelingu. Za chvíli se mohu oblékat. Vůně je příjemná, svěží.
SérumSérum používám každý večer, je husté, na pleti trochu lepí, ale do pleti se nakonec pěkně vpije. Pěkně hydratuje a ráno nemám suchou pleť. Je to pro mě univerzální sérum pro každodenní použiČíst více
Skvělá esence Sosaeng Dostala jsem jen jako vzoreček od kamarádky, a musím říct, že jsem naprosto spokojená. Nádherně voní, konzistence příjemná, vůbec nemám pocit těžký/masný pocit na pleti. Rychlo se vstřebává.Číst více
Noční krémPřed tímto krémem jsem měla DR. CEURACLE
Hydratační krém na obličej Tea Tree Purifine Cream a CUSKIN Clean-Up Moisture Balancing Cream s ceramidy. Krém Neogen je těžší a mastnější, budu ho pČíst více
Pyunkang yulHutny, velmi příjemný krem. Dobře a rychle se roztírá. Používám společně se serem a nelituju peněz za koupi techto 2 produktů ( sera a kremu)
Oční krém Koupila jsem na zkoušku a jsem z něj úplně nadšená, je fajn na sušší pleť, je takový hutnější, ale dobře se vstřebává, je i na citlivější pokožku, moc příjemný a viditelný efekt redukce vrásČíst více
TesterDostala jsem tester k nákupu. Sérum působí skvěle, je příjemné a zlepšení pleti jsem viděla hned po pár použitích, také mi vyhovovalo, že se může použít i ráno. Jediné bych vytkla, že nemá pČíst více
Perfektní na zimuBěhem roku používám pouze na noc, v zimě ale i přes den, protože hodně trpím na popraskané rty mrazem a tento olej mi hodně pomáhá. Na rtech je velmi příjemný, ale zůstává také hodně lepivý,Číst více
Myci kremMyci peny gely od frudia jsou pro me a moji mamku naprosto top ,nevysusuji maji naprosto super texturu a obe mame pocit opravdu krasne vycistene pleti. Ja miluju konkretne tuhle. Je videt jaČíst více
Kontaktuj nás!
Posíláme slevy, novinky a rady týkající se péče o pleť.
Přihlášením potvrzuji, že souhlasím s podmínkami ochrany Obchodní Podmínky