TirTirTento krém jsem vyzkoušela poprvé a určitě se k němu budu vracet. Má hutnější konzistenci, ale na pleti nepůsobí těžce ani nezanechává nepříjemný pocit masky. Vstřebává se o něco déle, ale vČíst více
Toner protestoval.Toto tonikum se mi moc líbilo, dobře hydratuje, má dobrou konzistenci a jeho objem je velké plus, dlouho vydrží. Ráda si na této stránce objednávám korejskou kosmetiku, holky k objednávce vžČíst více
Zero Pore One Day SerumSe sérem jsem spokojená. Póry se mi postupně vyčistily a trochu stáhly.
Po nanesení sérum lehce lepí, ale u tohoto typu produktu je to podle mě normální a nijak mi to nevadí.
WowPokud vás trápí unavená pleť "bez života" nebo flíčky po slunci a akné, je to jedna z nejlepších investic v rámci K-Beauty. Mechanicky odstraní odumřelé buňky a zároveň dodají aktivní látky.Číst více
Zesvětlené jizvičkyBěhem těhotenství se mi dělalo akné na pravé straně spánku. Zůstaly tmavší jizvičky (opravdu jen tmavší flíčky, nikoliv jizvy z mačkání ap.). Po 3 měsících používání krému, jsou jizvičky znaČíst více
Dobrý toner bez aktivních složekTyp pokožky: normální.
Věk: 25.
Mírně hidratuje, není lepivý na pokožce. Rychlé se vstřebává. Bez aktivních složek. Zelený čaj zklidňuje pleť.