Nemůžeme uvěřit, že je stále prázdný!
Pokud jsi něco přidala, navštiv stránku, abys spatřila produkty a dokončila nákup.






Vaše skvělé fotky a videa










Recenze – 6
Tato micelární voda plní svou funkci dobře. Snadno odstraňuje make-up i SPF. Textura je příjemná a složení se zdá být ideální pro problematickou pleť. Jedinou nevýhodou pro mě je vůně. Je docela nepříjemná, takže používání produktu není tak pohodlné, jak jsem očekávala.
Micelární vodu používám jen na odlíčení očí před běžným čištěním obličeje. Mám citlivé oči a bohužel mi nezabrala. Odlíčila dobře, ale bohužel štípala. Není pro mě, takže ji nedoporučuji...😔. Vůně je fajn, docela výrazná, bylinná.
Tato micelarní voda mě překvapila svou jemností a šetrností k pleti. Nedráždí a výborně odstraňuje nečistoty.
Používala jsem oleje, ale způsobily mi fungal acne. Sáhla jsem po této micelarce, a je po problému. Trosku páchne po nějaké bylině a štípe mě v očích (je pravda ze oči mám velmi citlivé a nestipe až tak, jako když se mi do nich dostane čistící pěna. Ale příjemné to není), proto sundávám hvězdu dolů. Jinak pěkně čistí make up i spf, pleť zůstane jemná a mám pocit, jako by potom bublinkovala. Jakoby micely táhly bordel z pleti na povrch. Takže chvilku počkám a potom použiji i čistící pěnu.
Koupila jsem si ho jako náhradu hydrofilního oleje a moje překvapení nezná mezí, je velmi kvalitní a neštípe v očích. Ale je to velmi drahé
Tekutina dokonale odstraňuje nečistoty a barevnou kosmetiku. Po použití nemám podrážděné oči a pleť neštípe, takže jsem spokojená. Účinnost... hmm, myslím, že je to ok, ale někdy tento krok vynechám, protože se málokdy nalíčím a pak přejdu rovnou k olejíčku a gelu. Takže tady nechci lhát, ale myslím, že je to efektivní. Pěkná, jemná vůně. Myslím, že se k tomu vrátím. :)
Kontaktuj nás!
Posíláme slevy, novinky a rady týkající se péče o pleť.