Můj oblíbený krém Tento krém kupuji už více než rok a jsem s ním velmi spokojená. Má lehkou gelovou texturu, rychle se vstřebává a pokožka je po něm velmi příjemná na dotek. Používám ho jak v zimě, tak i v léČíst více
Rozkošné balení!Líbil se mi design balení. Díky nabídce malých "vzorků " jsem zakoupila. Trefila jsem se, malinká balení těchto krému budou skvělý dárek;-) Krém zelený i růžový hezky voní, dobře se vstřebávČíst více
Pro světlou pleť je skvělýMěla jsem z něj trochu obavy, ale teď nelituju, že jsem si jej pořídila. Neparfémovaný, ale vůní mi trochu připomíná mast z lékárny, konzistence je lehká, snadno se roztírá, po aplikaci zaneČíst více