Dobré sérumSérum doporučuji, má lehkou konzistenci a dobře vše vstřebává. Osobně jsem si nevšimla žádných velkých změn, ale nevadilo by mi si koupit znovu.
Za milé penízkyDnes se mi do rukou dostal tento balzám. Moc hezké balení, líbí se mi ta hubička, že to není jen hrot, tento hezky rozmaže. Velice ale velice jemně voní. Chuť to bohužel žádnou nemá. Na rtecČíst více
Dobré sérumSérum doporučuji, má lehkou konzistenci a dobře vše vstřebává. Osobně jsem si nevšimla žádných velkých změn, ale nevadilo by mi si koupit znovu.
Kontaktuj nás!
Posíláme slevy, novinky a rady týkající se péče o pleť.
Přihlášením potvrzuji, že souhlasím s podmínkami ochrany Obchodní Podmínky