Lehký příjemný krémKrém je krásně lehký a velmi rychle se vstřebá, vůbec nemastí ani nelepí. Pleť je krásně hladká a vyživená, narozdíl od jiných těžších krémů mi nezpůsobil akné.
Odličovací olej Výborný čistící olej, jeden z nejlepších co jsem kdy vyzkoušela. Neštípe v očích ani nedělá žádný problém na pleti. Určitě koupím znova
Spokojenost 100%Hledala jsem "přírodnější" kosmetiku, mám zralou, smíšenou pleť se sklonem k občasnému akné... Krém se krásně vstřebává, nelepí, nezanechává hutný pocit na pokožce, je lehký... Pleť je po něČíst více
Super!Tahle pěna je fakt super. Krásně pění, pleť vyčistí do hloubky, ale zároveň ji nevysušuje. Po umytí je pokožka svěží a příjemně hebká. Navíc má jemné složení, takže sedne i citlivější pleti.Číst více
Iunik Tea Tree Relief TonerSkvělý toner, pleť je po něm pocitově svěží, vydrží velmi dlouho, nezanechává lepivý pocit na kůži. Tekutá konzistence, jednoduchá na nanášení. Je však silnější než jsem očekávala.