Lehký gelový krémTento gelový krém má lehkou texturu a nezatěžuje pleť. Na zimu mi nevyhovuje, protože mám suchou pleť a jsem ve vyšším věku. Ale na léto, při horkém počasí, byl skvělý. Používám ho pouze běhČíst více
Dobré Myslím že , produkty této značky jsou dobré, jen je potřeba vyzkoušet, která kombinace hlavních složek je ta pravá a bude nejvíce vyhovovat. Jinak základ složení je stejný, séra jsou koncentČíst více
Lehký gelový krémTento gelový krém má lehkou texturu a nezatěžuje pleť. Na zimu mi nevyhovuje, protože mám suchou pleť a jsem ve vyšším věku. Ale na léto, při horkém počasí, byl skvělý. Používám ho pouze běhČíst více
Dobré Myslím že , produkty této značky jsou dobré, jen je potřeba vyzkoušet, která kombinace hlavních složek je ta pravá a bude nejvíce vyhovovat. Jinak základ složení je stejný, séra jsou koncentČíst více
Kontaktuj nás!
Posíláme slevy, novinky a rady týkající se péče o pleť.
Přihlášením potvrzuji, že souhlasím s podmínkami ochrany Obchodní Podmínky