Nedám na něj dopustitUž jsem asi na čtvrtém balení a naučila jsem na něj i přítele. Krému stačí opravdu maličko, takže fakt dlouho vydrží a moje pleť po něm vypadá super
Odličovací olej Výborný čistící olej, jeden z nejlepších co jsem kdy vyzkoušela. Neštípe v očích ani nedělá žádný problém na pleti. Určitě koupím znova
Nedám na něj dopustitUž jsem asi na čtvrtém balení a naučila jsem na něj i přítele. Krému stačí opravdu maličko, takže fakt dlouho vydrží a moje pleť po něm vypadá super
Odličovací olej Výborný čistící olej, jeden z nejlepších co jsem kdy vyzkoušela. Neštípe v očích ani nedělá žádný problém na pleti. Určitě koupím znova
Kontaktuj nás!
Posíláme slevy, novinky a rady týkající se péče o pleť.
Přihlášením potvrzuji, že souhlasím s podmínkami ochrany Obchodní Podmínky