KaineKoupila jsem si před týdnem dva pleťové toniky. Jsem nadšená, vůbec jsem nečekala takový výsledek. Na pleti je příjemný, bez vůně, nelepí. Doporučuji.
Superskvělé nekomedonní spf-ko. Hezky hydratuje, je to takový nelepivý gelík, rozetre se do "dewy" finishe, kdo radši matný musí zapudrovat :)
dobrý i pod makeup
SuperPro mě super sérum na den. Moje pleť hůř vpíjí a tady nemám problém. Sháněla jsem nějaké dostupné sérum s Cčkem a tohle je fajn. Zatím používám chvíli, ale jsem spokojená
Nejlepší maskaKupuji opakovaně, jedna z nejlepších korejských masek, které jsem kdy zkoušela. Akné se přes noc zklidní, póry jsou méně výrazné, pleť je hydratovaná.