Okurková maskaMaska je tenká, příjemné sedí na obličeji. Krásné voní po okurkach. Dobre hydratuje, moje plet po ní byla pěkné zklidnena a sjednocena. Dostala jsem ji jako dárek k nákupu, ale určitě ji kouČíst více
Výborný toner Rozhodně můžu doporučit, pleť je po něm nádherně rozjasněná a hydratovaná.
Používám ho už několik týdnů a moje pleť na něj nijak špatně nereagovala.
Vyborny valecek 🥰Naprosto vyborny a kvalitni valecek. Po prilozeni na oblicej sam od sebe chladi, prijemny nikde nema zadne nesrovnalosti. Padne do ruky a vysledky jsou perfektni. 💕 Moc doporucuji. 🤘
Pěna Produktu stačí opravdu malinko, krásně a snadno se napění, pleť je po něm hebounká. Po vymáčknutí máte na ruce konzistencí pevnou žížalku, nic vám nikam nevyteče. Asi bych úplně nedoporučovaČíst více
Vazne rozjasniToto je prvni maska, ktera se muze pysnit tim, ze je rozjasnujici. Prijemne platynko, sera taky akorat, krasne drzi na pleti, nedrazdi. Teto masce nelze nic vytknout, kupuju opakovane.
Jemný skvělý tonerTento toner je velmi příjemný. Jeho vůně je velmi jemná a příjemná. Mám velmi suchou pleť a poměrně i citlivou. Opravdu mi vyhovuje. Ráda ho používám a díky jeho benefitům si jej určitě kouČíst více
Okurková maskaMaska je tenká, příjemné sedí na obličeji. Krásné voní po okurkach. Dobre hydratuje, moje plet po ní byla pěkné zklidnena a sjednocena. Dostala jsem ji jako dárek k nákupu, ale určitě ji kouČíst více
Výborný toner Rozhodně můžu doporučit, pleť je po něm nádherně rozjasněná a hydratovaná.
Používám ho už několik týdnů a moje pleť na něj nijak špatně nereagovala.
Kontaktuj nás!
Posíláme slevy, novinky a rady týkající se péče o pleť.
Přihlášením potvrzuji, že souhlasím s podmínkami ochrany Obchodní Podmínky