čistící pěna + peelingPoprvé jsem dostala jako dárek k nákupu. Osvědčilo se a kupuji opakovaně. Strašně příjemná konzistence, lehce peelingová ale krásně pění. Pleť je potom hladká a příjemná, taková odmaštěná :DČíst více
Nedám na něj dopustitUž jsem asi na čtvrtém balení a naučila jsem na něj i přítele. Krému stačí opravdu maličko, takže fakt dlouho vydrží a moje pleť po něm vypadá super
čistící pěna + peelingPoprvé jsem dostala jako dárek k nákupu. Osvědčilo se a kupuji opakovaně. Strašně příjemná konzistence, lehce peelingová ale krásně pění. Pleť je potom hladká a příjemná, taková odmaštěná :DČíst více
Nedám na něj dopustitUž jsem asi na čtvrtém balení a naučila jsem na něj i přítele. Krému stačí opravdu maličko, takže fakt dlouho vydrží a moje pleť po něm vypadá super
Kontaktuj nás!
Posíláme slevy, novinky a rady týkající se péče o pleť.
Přihlášením potvrzuji, že souhlasím s podmínkami ochrany Obchodní Podmínky