Toner Prostě skvělý toner. Dobře hydratuje pokožku a příjemně voní. Mám mastný typ pleti se sklonem k vyrážkám. Ale často mám pocit suchého obličeje, protože moje pleť je dehydratovaná. Rozhodla jČíst více
Ideální krém na podrážděnou pleťKrém mě příjemně překvapil hlavně svou lehkou texturou. Rychle se vstřebává, nezanechává mastný film a opravdu zklidňuje podrážděnou a citlivou pleť. Po několika dnech používání byla pokožkaČíst více
Toner protestoval.Toto tonikum se mi moc líbilo, dobře hydratuje, má dobrou konzistenci a jeho objem je velké plus, dlouho vydrží. Ráda si na této stránce objednávám korejskou kosmetiku, holky k objednávce vžČíst více
Eye cream Při každodenním používání očního krému pozoruji znatelný rozdíl v hydrataci. Oční okolí je pružnější a lépe vyživené.
Krém používám i přes den pod make-up – nedrolí se a dobře drží na svémČíst více
Výborné tonikumToto tonikum je hydratační a vyživující, ale zároveň je lehounké a není vůbec mastné. Osvědčilo se mi i míchání se skin tintem, dodá pleti jemný glow. Doporučuji.
Skvělý produkt pro citlivou pleť ❤️Velmi úsporné použití, kelímek vydrží při pravidelném používání rok i déle. Koupila jsem si ho dvakrát a používám ho na odličování a odličování s SPF. Na obličeji není žádný pocit pnutí ani Číst více
DoporučujiMám velmi suché rty, které se mi loupou. Masku jsem používala na noc a vždy jsem měla rty ráno příjemné bez šupinek, hydratace je také dost solidní.
VzorekDostala jsem tento produkt jako dárek k nákupu. Líbila se mi roztomilá malá pipetka a celkově malé balení, které díky tomu, že se dá znovu uzavřít, je vhodné třeba na cesty. Pleť byla osvěžeČíst více
Toner Prostě skvělý toner. Dobře hydratuje pokožku a příjemně voní. Mám mastný typ pleti se sklonem k vyrážkám. Ale často mám pocit suchého obličeje, protože moje pleť je dehydratovaná. Rozhodla jČíst více