Nemůžeme uvěřit, že je stále prázdný!
Pokud jsi něco přidala, navštiv stránku, abys spatřila produkty a dokončila nákup.





Vaše skvělé fotky a videa




Recenze – 3
...něčemu jsem nerozuměla... vysušoval a dehydratoval mi pleť. Taky se mi vůbec nelíbila textura. Určitě si ho znovu nekoupím.
Můj oblíbený gel, mám třetí balení, dobře čistí pleť, hlavně neštípe v očích, dlouho vydrží Určitě doporučuji 🙂
Vynikající každodenní čisticí prostředek na obličej. Líbí se mi i vůně, ne ta umělá parfémovaná vůně. Textura je krémová, nepěnivá (nesnáším pěnivé produkty) a mám pocit, že čistí důkladně. Výhodou je, že i balení je velmi sofistikované a působí luxusním dojmem.
Kontaktuj nás!
Posíláme slevy, novinky a rady týkající se péče o pleť.