Oční krém Příjemný oční krém, hutnější konzistence, dobře se vstřebává.
Mám pocit, že trochu vysušuje, proto ho vždy ještě zamáznu hydratačním očním krémem. V téhle kombinaci funguje skvěle a i oční oČíst více
Výborný toner Rozhodně můžu doporučit, pleť je po něm nádherně rozjasněná a hydratovaná.
Používám ho už několik týdnů a moje pleť na něj nijak špatně nereagovala.
hydratační krém Velmi lehký a jmény krém, pleť je po něm krásně lesklá a jemná, neni mastný a lehce se aplikuje do pokožky. Necekala jsem to, ale nakonec jsme z krému nadšena. 💗 Co se týče aplikace stačí hČíst více
Super! Překvapilo mě jak je sérum táhavé a trochu lepivé - zvolila bych možná jiný typ lahvičky, ale na výkonu samotného séra to samozřejmě nemá vliv. Sérum je skvělé, mám citlivou dehydratovanou pČíst více
Doporučuji to 🩷Velmi dobře čistí pleť a po umytí nezůstává nepříjemný pocit pnutí. Naopak, pleť zůstává hydratovaná, hebká a upravená. Produkt je velmi úsporný: na jedno použití ho potřebujete jen velmi máČíst více
Super🌸Mamince se krém na léto moc líbil🤍
Má lehkou a jemnou texturu, díky které se snadno roztírá po pokožce a spotřebovává se velmi úsporně. Rychle se vstřebává, nezanechává lepkavý ani mastný lČíst více
Oční krém Příjemný oční krém, hutnější konzistence, dobře se vstřebává.
Mám pocit, že trochu vysušuje, proto ho vždy ještě zamáznu hydratačním očním krémem. V téhle kombinaci funguje skvěle a i oční oČíst více
Výborný toner Rozhodně můžu doporučit, pleť je po něm nádherně rozjasněná a hydratovaná.
Používám ho už několik týdnů a moje pleť na něj nijak špatně nereagovala.
Kontaktuj nás!
Posíláme slevy, novinky a rady týkající se péče o pleť.
Přihlášením potvrzuji, že souhlasím s podmínkami ochrany Obchodní Podmínky