FRUDIAHydratační balzám na rty, lehce vodové konzistence. Vůně po kokosu je tak akorát, je jemná a není přehnaná (není umělá). Splňuje to co má. Doporučuji!
MilujuZa dlouhou dobu opravdu super balzám na rty. Krásně hydratuje a je na rtech cítit dlouhou dobu. Úžasně voní, nijak nelepí a rty také hezky vypadají.
Oční krém Koupila jsem na zkoušku a jsem z něj úplně nadšená, je fajn na sušší pleť, je takový hutnější, ale dobře se vstřebává, je i na citlivější pokožku, moc příjemný a viditelný efekt redukce vrásČíst více
Perfektní na zimuBěhem roku používám pouze na noc, v zimě ale i přes den, protože hodně trpím na popraskané rty mrazem a tento olej mi hodně pomáhá. Na rtech je velmi příjemný, ale zůstává také hodně lepivý,Číst více
FRUDIAHydratační balzám na rty, lehce vodové konzistence. Vůně po kokosu je tak akorát, je jemná a není přehnaná (není umělá). Splňuje to co má. Doporučuji!