Seoul 1988 oční krém Za mě jeden z nejlepších krému .... Je znát při používání zlepšení... Nepoužívám ale zatím každý den 😉 je mi 64 let vím že vrásky zcela nezmizí ale snad se malinko zlepší 🙏😉
Seoul 1988 oční krém Za mě jeden z nejlepších krému .... Je znát při používání zlepšení... Nepoužívám ale zatím každý den 😉 je mi 64 let vím že vrásky zcela nezmizí ale snad se malinko zlepší 🙏😉
Kontaktuj nás!
Posíláme slevy, novinky a rady týkající se péče o pleť.
Přihlášením potvrzuji, že souhlasím s podmínkami ochrany Obchodní Podmínky