RelaxPolštářky jsou nacucané . je t komu špachtle pro vyndání. Za me jsou kluzké a na první naneseni pokud stojíte, tak kloužou dolů,musíte ležet. Mě tedy po naneseni pálí, tak uvidíme jak to půjČíst více
Za milé penízkyDnes se mi do rukou dostal tento balzám. Moc hezké balení, líbí se mi ta hubička, že to není jen hrot, tento hezky rozmaže. Velice ale velice jemně voní. Chuť to bohužel žádnou nemá. Na rtecČíst více
Výborné ranní osvěžení Tyto polštářky jsem si zamilovala. Mám dost citlivou pleť, takže s některými produkty jiných značek mám problém, ale tydle jsou jedny z mála skvělé po ránu pro redukci právě tmavých kruhů a Číst více