Perfektní na zimuBěhem roku používám pouze na noc, v zimě ale i přes den, protože hodně trpím na popraskané rty mrazem a tento olej mi hodně pomáhá. Na rtech je velmi příjemný, ale zůstává také hodně lepivý,Číst více
Perfektní na zimuBěhem roku používám pouze na noc, v zimě ale i přes den, protože hodně trpím na popraskané rty mrazem a tento olej mi hodně pomáhá. Na rtech je velmi příjemný, ale zůstává také hodně lepivý,Číst více
Kontaktuj nás!
Posíláme slevy, novinky a rady týkající se péče o pleť.
Přihlášením potvrzuji, že souhlasím s podmínkami ochrany Obchodní Podmínky