Nemůžeme uvěřit, že je stále prázdný!
Pokud jsi něco přidala, navštiv stránku, abys spatřila produkty a dokončila nákup.





Vaše skvělé fotky a videa










Recenze – 9
Krém má příjemnou, hustou, gelovou konzistenci. Při nanášení se neroztéká. Zdá se mi velmi hydratační a výživný... Nicméně si říkám, jestli je to jen vysokým obsahem silikonu a okluzivním efektem, protože hydratace se zdá být krátká. Po smytí zůstává oční okolí beze změny, a to i při pravidelném používání. Přes den funguje dobře pod make-up, pod korektorem vytváří ochrannou vrstvu proti vysušování, takže oční okolí vypadá déle lépe a vrásky jsou méně viditelné. Zase silikon? Na noc funguje dobře i jako maska přes séra nebo jiné produkty. Samotný krém není dostatečně hydratační. Asi zase silikon. Je dlouhotrvající, balení je velké a snadno se používá. Nemůžu ho ale používat neustále. Všimla jsem si zvýšené citlivosti očí po pár použitích, ve dne i v noci :/ Po nanesení tohoto krému mě štípou rty (!), i když nejsou suché nebo poškozené. Něco není v pořádku s těmi složkami pro zralou a citlivou pleť :/ Asi si ho znovu nekoupím.
Tohle je asi můj nejlepší oční krém. Je vyživující a super hydratační. Je nepravděpodobné, že by vyhladil vrásky nebo odstranil tmavé kruhy pod očima, ale rozhodně mi pleť zpevní.
Krém jsem zakoupila opakovaně. Je mi 50 let. Krém je docela výživný a velmi příjemný. Velice kvalitní produkt.
Krém je moc fajn, neparfémovaný, hezky hydratuje oční okolí. Miluju na něm taky to, že i když jde primárně o oční krém, vyhovuje i zbytku mého obličeje a nezhoršuje mi akné.
Krém je poměrně hustý, dobře se vstřebává a pokožka zůstává hydratovaná. Velmi efektivní.
Velmi dobrý krém, super hydratuje a napíná pokožku pod očima, nedráždí a rychle se vstřebává
Dlouho jsem si vybírala oční krém, protože jsem si začala všímat drobných vrásek a tmavých kruhů a zastavila jsem se u tohoto produktu s propolisem. Jedná se o velmi chladivý, výživný krém, nezanechává žádné zbytky, dobře sedí na pokožce, nepálí. Balení je dobré, velmi ekonomické, vydrží dlouho. Rozhodně doporučuji!
Krém je velmi lehký, snadno se nanáší a vstřebává. Konzistence je trochu gelová, pleť pod očima mi krásně hydratoval. Velmi efektivní. Raději koupím znovu.
Moc příjemný krém pod oči. Používám ho na noc, aby pleť dostala extra hydrataci. U spousty očních krémů mám pocit, že spíše vysušují, u tohoto ne. Balení je velké, takže dlouho vydrží. Palec nahoru!
Kontaktuj nás!
Posíláme slevy, novinky a rady týkající se péče o pleť.