Nemůžeme uvěřit, že je stále prázdný!
Pokud jsi něco přidala, navštiv stránku, abys spatřila produkty a dokončila nákup.





Vaše skvělé fotky a videa




Recenze – 1
Velice lehký kremik na oční okolí, mám už asi čtvrté balení. Velmi rychle se vpije. Hned dokážu malovat oční linku, která se nerozmaze. Některá spirála se otiskne na víčku, ale už vím, že záleží na spirále a krém nemá na ni vliv. Mám ho moc ráda, protože vůbec není těžký na očním víčku. Nestipu oči, vůně nevýrazná jemnunka. velké balení, které mi vydrží při používání 2x denně kolem 16 měsíců. Cena naprosto perfektní
Kontaktuj nás!
Posíláme slevy, novinky a rady týkající se péče o pleť.