Příjemná tyčinka má oči Tyčinka je velmi příjemná, krásně voní, a hlavně jedna z mála věci, která mým nemocným očím nevadi. Takze ikdyz výsledek neni tak extra znát, budu používat i nadále.
Citlivá/suchá pleť se sklonem k akné První korejské polštářky pod oči, které jsem vyzkoušela a rozhodně koupím znovu! Díky žebrovaném povrchu nekloužou dolů, nepálí a nedráždí. Skladuji je v lednici, takže polštářky pěkně chladČíst více
10/10Zatím nejlepší oční krém jaký jsem kdy vyzkoušela. Má lehkou, příjemnou konzistenci, dobře se vstřebává, ale hlavně opravdu dělá to co slibuje. Používám jej zhruba měsíc a v kombinaci s retiČíst více
Oční krém Příjemný oční krém, hutnější konzistence, dobře se vstřebává.
Mám pocit, že trochu vysušuje, proto ho vždy ještě zamáznu hydratačním očním krémem. V téhle kombinaci funguje skvěle a i oční oČíst více
Oční krémOční krém dobře vyživuje a hydratuje pokožku kolem očí. Jemné vrásky jsou díky výživě méně viditelné. Už nemám výraznou suchost v oblasti očí. S tímto krémem jsem spokojená. Balení je velké Číst více
Velmi cool produkt, předčil má očekáváníTyhle tampony jsem použila poprvé a neměla jsem od nich velké naděje. Ale byly příjemným překvapením. Docela dobře chladí a odstraňují tmavé kruhy pod očima. Můžete je používat každý den, coČíst více
SKIN1004 - Krém na oční okolí Madagascar Centella Probio-Cica Bakuchiol Eye CreaDlouho jsem sháněla oční krém, který by vyhovoval mé citlivé pokožce pod očima.
Potřebovala jsem hydrataci a zpevnění pokožky pod očima, což tento krém splnil, jsem moc spokojená.
NanášeníČíst více
Moc příjemnéUchovávala jsem v lednici, po ránu bylo moc osvěžující dát si náplasti pod oči. Určitě bych koupila znovu, ale spíš jen příležitostně, je to drahá záležitost.
KrémPročítala jsem recenze a tento výrobek měl velmi pozitivní. Musím říct, že jsem ráda za zakoupení. Pokožku kolem očí jsem měla viditelně suchou, při věku kolem 50-ky je pružnost tatam a protČíst více
Příjemná tyčinka má oči Tyčinka je velmi příjemná, krásně voní, a hlavně jedna z mála věci, která mým nemocným očím nevadi. Takze ikdyz výsledek neni tak extra znát, budu používat i nadále.