DoporučujiMám velmi suché rty, které se mi loupou. Masku jsem používala na noc a vždy jsem měla rty ráno příjemné bez šupinek, hydratace je také dost solidní.
Balzám na oční okolí Krém je naprosto úžasný. Dlouho jsem hledala nějaký, který nebude dráždit mé oční okolí a zároveň bude dost hydratační a vyživující. Konzistence taje na pokožce, rychle se vstřebává a nezaneČíst více
SkvěléÚžasný produkt, který je velmi příjemný na pleti. Jediné co mě mrzí je že se mi posouvají náplastí pořád dolu, ale to bude nejspíše moji vinnou, takže nic co bych tomuto produktu vytkla