Nemůžeme uvěřit, že je stále prázdný!
Pokud jsi něco přidala, navštiv stránku, abys spatřila produkty a dokončila nákup.



Vaše skvělé fotky a videa










Recenze – 20
Krem jsem dostala jako vzorek. Krasně voní, plet mám po něm jemnou. Určitě objednám větší balení
Tento krém miluju - má velmi příjemnou texturu, je sametový a hladký, dobře hydratuje a celkově žádné nežádoucí reakce ani nic podobného, takže si ho koupím znovu.
Má velmi dobrý vliv na mou pleť. Vůně je pro mě obzvlášť příjemná.
Fantastický produkt. Po otestování vzorku vidím obrovský rozdíl v hydrataci a tonu pleti. Krém má bohaté složení (spousta fermentů!), ale pleť nezatěžuje – místo toho účinně bojuje proti známkám únavy a drsnosti. Ráno mám pleť hladkou a zářivou. Určitě si koupím tu velkou lahvičku!
Velmi super texturovaný krém! Porovnávala jsem ho na svých úplně suchých rukou! Na levé straně čáry se okamžitě vstřebává a nezanechává lepkavý pocit! Na pravé straně je vidět, jak suché mám ruce! Voní mi trochu bylinkově! Možná s krémovější vůní nebo bez vůně, dal bych 5/5!
Dobře se vstřebává. Vyhlazuje a zanechává pokožku hebkou. Velmi jemná vůně.
Nádherná textura. Nikdy předtím jsem takový krém nezkoušela. Výborný pod make-up, ale potřebujete i SPF.
K objednávce jsem dostala jako dárek mini verzi produktu a po vyzkoušení je krém již na mém seznamu oblíbených. Má příjemnou, jemnou konzistenci, jemnou vůni a viditelné výsledky každé ráno: moje pleť je viditelně v lepší kondici, osvěžená a světlejší.
Krém je bílé barvy, snadno se roztírá a má poměrně výraznou bylinkovou vůni. Je vhodný pro celoroční použití, pokud není potřeba SPF. Hydratuje, ale nenechává mastnou vrstvu. I 10 ml balení vydrží při pravidelném používání dost dlouho.
Tento krém jsem obdržela v mini verzi jako dárek k objednávce. Je skvělý, velmi výživný a hydratační, ale zbytečně pleť nepromašťuje a nezatěžuje. Ráda si jo pořídím iv plné verzi
Kontaktuj nás!
Posíláme slevy, novinky a rady týkající se péče o pleť.