Emulze Cell Toxing Dermajours EmulsionEmulze je velmi hydratační, má jemnou vůní a dobře se vstřebává na pleti. Na mastné pleti používám přes den místo krému pod SPF. Jediné mínus vidím u balení, které nemá pumpičku.
RelaxPolštářky jsou nacucané . je t komu špachtle pro vyndání. Za me jsou kluzké a na první naneseni pokud stojíte, tak kloužou dolů,musíte ležet. Mě tedy po naneseni pálí, tak uvidíme jak to půjČíst více
Love it! 🩵Vzoreček mě uchvátil a čekala jsem, až se objeví na e-shopu v plné verzi. Jakmile se tak stalo, okamžitě jsem ho vzala a je to láska od prvního okamžiku. Svoji strukturou se hodí spíš na večČíst více
Viditelne vysledky!Bude mi 40, a ukazuji se mi vrasky mezi obocim a linky na cele. Masku jsem pouzila vecer, pak jsem aplikovala serum a krem. Druhy den fakt viditelna zmena! Mracivka neni tak hluboka, i linkyČíst více
Farmstay Již druhé balení...Jsem velice spokojená....zklidnění pleti ,poradí si z akné.Serum má příjemnou konzistenci a nelepí...Za mě velká spokojenost..I jiné členy zaujala vůně 😆
Ošklivé káčátko v labutím těleMěla jsem kdysi pleťovou masku s placentou a protože jsem ji milovala, pořídila jsem si i krém. Když přišel, nebyla jsem zrovna nadšená. Hlavně proto, že mám raději jemné, spíš gelové krémy.Číst více
Příjemná mlha.Velmi příjemná mlha, celkem parfemovaná, ale příjemně. Moje pleť ji má rada, navíc dodá probiotika. Jediné minus je za dávkování, pumpička neudělá přijemný rozprach, ale spíše více do jednohČíst více
Perfektní esence!!!Můj první kup zde a musím tedy říct, že parádní produkt ❤️ Esence není lepivá, krásné hydratuje a krásně se snáší s mou kombinovanou pletí 👌určitě objednám znovu❤️❤️❤️
Nejlepší hutný krémByla jsem velmi mile překvapena s konzistencí tohoto krému. Zakoupila jsem ho ze zvědavosti a v době koupě byl o něco levnější, tudíž mě mrzí, že si ho nejspíš už dokupovat nebudu kvůli ceněČíst více
Emulze Cell Toxing Dermajours EmulsionEmulze je velmi hydratační, má jemnou vůní a dobře se vstřebává na pleti. Na mastné pleti používám přes den místo krému pod SPF. Jediné mínus vidím u balení, které nemá pumpičku.
RelaxPolštářky jsou nacucané . je t komu špachtle pro vyndání. Za me jsou kluzké a na první naneseni pokud stojíte, tak kloužou dolů,musíte ležet. Mě tedy po naneseni pálí, tak uvidíme jak to půjČíst více
Kontaktuj nás!
Posíláme slevy, novinky a rady týkající se péče o pleť.
Přihlášením potvrzuji, že souhlasím s podmínkami ochrany Obchodní Podmínky