Nemůžeme uvěřit, že je stále prázdný!
Pokud jsi něco přidala, navštiv stránku, abys spatřila produkty a dokončila nákup.


Vaše skvělé fotky a videa










Recenze – 9
Mám ho více než 2 měsíce a v kombinaci s krémem a retinalem po pravidelném používání vidím výsledky. Zmizely mi vrásky kolem rtů a očí, ale hlubší vrásky zatím až moc se nezměnily. Jinak mě super texturu, která neteče a rychle se vstřebává.
Hledala jsem sérum s peptidy a rozhodla jsem se vyzkoušet právě tohle. Přesvědčilo mě komplexní složení a obsah EGF (růstový faktor) + peptidy. Slibuje regeneraci a elasticitu, kterou moje pleť s přibývajícím věkem pomalu ztrácí. Sérum je příjemné. Gelová konzistence se rychle vpíjí do pleti, která však nezůstává lepkavá, ale pěkně vyživená. Při prvních projevech stárnutí/prvních vráskách - super. Určitě koupím znovu.
Gelová konzistence, pumpičková aplikace, bez vůně, na mé pleti dělá zázraky. Nevím čím to je, ale mám po používání séra s Aqua Essence Toner Peptide 9 od Medi-Peel pleť hladkou, napnutou, hydratovanou a sjednocenou. Velice oceňuji velikost balení. Od zbačky Coxir mám toho hodně a zatím mě značka nikdy nezklamala. Vřele doporučuji.
Sérum je hutnější gelové konzistence, takže nikam „neutíká“ a neplýtvá se jím. Oceňuji i balení s pumpičkou. Do pleti se pěkně vpije, nenechává ji lepkavou ani mastnou. Pleť zhydratuje, uklidní, a jelikož není parfémované, tak pleť ani zbytečně nedráždí. Nevšimla jsem si ani že by ucpávalo póry, právě naopak – pomáhá urychlovat hojení příp. vyrážek a jizviček po akné. Nedávám 5* z toho důvodu, že mě pocitově "nevystřelilo na Měsíc", ale rozhodně stojí za vyzkoušení a je to příjemná a budget-friendly verze peptidů do denní rutiny :)
Super příjemné sérum. Má krásnou gelovou konzistenci, která se neuvěřitelně rychle vstřebává a nelepí. Vaše pleť ho prakticky "vypije" :) Ráno vypadá můj obličej hydratovaný a odpočatý. Je skvělé, že má pumpičku, takže se snadno nanáší.
Nejlepší sérum, jaké jsem kdy použila. Jeho absence mě znepokojuje. Po dvou měsících používání mám obličej neuvěřitelně hydratovaný a vrásky se zmenšily. Bez parfemace a příjemné na používání. Zázrak!
Úžasné sérum, má úžasnou texturu, okamžitě se vstřebává a po půl roce používání jsem pozorovala redukci jemných vrásek na čele!! Doporučuji!!
Koupila jsem si emulzi a sérum s peptidy, emulzi nanesu na vyčištěný obličej a hned poté sérum proti stárnutí.Pokožka se okamžitě napne, pleť se napne a získá se krásný, sjednocený skleněný vzhled, textura je nemastí a pak si na obličej nanesu hydratační krém.. doporučuji I L♥️VE Ksestry
Serum je gelová konzistence. Pokožka po něm krásně jemná a vyhlazená. Nezmolkuje jej lze vrstvit s jinými produkty. Moje první a pozitivní zkušenost s touto značkou.
Kontaktuj nás!
Posíláme slevy, novinky a rady týkající se péče o pleť.