Neogen ProbioticsPoužívám přes rok, za cenu velké balení, které vydrží dlouho. Lehký krém, rychle se vstřebává do pleti, lehká příjemná vůně. Vymizely mi malé pupínky, mám po něm krásnou pleť. Na zimu k němuČíst více
Opravdu úžasné!Koupila jsem si jako spf a krém na ráno, toho že je i primer jsem chtěla využít jen tak, že se bude rychle vstřebávat a bude hydratujicí a vyživující. (Nepoužívám makeup)
A přesně to se staČíst více
Bělicí krémJe to příjemný krém, něco mezi bělicím krémem a tonizačním krémem. Je lehký, trochu hydratační, má semišový a velmi jemný rozjasňující finiš. Ale pozor, má bílý nádech, ten by měl mít! Je doČíst více
Chladící maskaMaska sedí velikostně skvěle na můj menší obličej. Materiál je super a vychlazená je ještě lepší. Jediné minus za mě, maska je tlustší a hůře obepínala některé části okolo nosu. Co je ale suČíst více
Ampule Strašně roztomilé balení. Produkt je velmi příjemný, jemná vůně, jednoduché nanášení, roztírání, nelepí. Pleť je hydratovaná, vyhlazená, osvěžená.
Neogen ProbioticsPoužívám přes rok, za cenu velké balení, které vydrží dlouho. Lehký krém, rychle se vstřebává do pleti, lehká příjemná vůně. Vymizely mi malé pupínky, mám po něm krásnou pleť. Na zimu k němuČíst více