Okurková maskaMaska je tenká, příjemné sedí na obličeji. Krásné voní po okurkach. Dobre hydratuje, moje plet po ní byla pěkné zklidnena a sjednocena. Dostala jsem ji jako dárek k nákupu, ale určitě ji kouČíst více
Balzám na černé tečky, čištění pórů Úžasný, jsem nadšená!! Nic lepšího jsem na černé tečky zatím neměla, kdybych mohla dát 10 hvězdiček, tak dám! Používám asi týden a pleť je mnohem lepší, doporučuji!❤️
Okurková maskaMaska je tenká, příjemné sedí na obličeji. Krásné voní po okurkach. Dobre hydratuje, moje plet po ní byla pěkné zklidnena a sjednocena. Dostala jsem ji jako dárek k nákupu, ale určitě ji kouČíst více