Wow!Toto je první toner, který mi kdy fungoval. Pleť je hydratovanější, zklidněnější a není tak červená. Mám dehydratovanou pokožku se sklonen k atopickému ekzému. Velmi doporučuju <3
Balení je Číst více
Wow!Toto je první toner, který mi kdy fungoval. Pleť je hydratovanější, zklidněnější a není tak červená. Mám dehydratovanou pokožku se sklonen k atopickému ekzému. Velmi doporučuju <3
Balení je Číst více