Nemůžeme uvěřit, že je stále prázdný!
Pokud jsi něco přidala, navštiv stránku, abys spatřila produkty a dokončila nákup.












Vaše skvělé fotky a videa










Recenze – 14
Úžasná pomůcka pro unavené oči :) zabírá okamžitě, mám je pro ještě lepší efekt v chladničce 👌🏾 oční polštářky mají skvělé složení, určitě doporučuji ⭐⭐⭐⭐⭐ opravdu výborná kvalita za skvělou cenu a naprosto nejvíce milujemm rozbalování balíčku od Ksisters 🫶🏾je vždy s láskou precizně zabalený, úplný zážitek ♨️
Tyto oční náplasti jsou pro mě dar z nebes. Rychle mi zmírní otoky kolem očí (trochu štípou, ale jsou pohodlné) a dobře vydrží, takže můžu žít s klidnou duší. Jedinou nevýhodou je nepohodlná špachtle, která se na žádné místo nelepí.
Tyto oční náplasti jsou velmi dobré na redukci otoků. Nevysychají rychle a v nádobce je dostatek tekutiny, takže se velmi snadno vyjímají a nanášejí. ...
Tyto oční náplasti si kupuji velmi často. Snadno se odstraňují a snadno se aplikují pod oči. Po 20 minutách je vlhkost pryč.
štípu a zarudlá jsem po použití. Ze začátku doopravdy chladily.
I když je to teprve začátek, mám dojem, že opravdu pomáhají redukovat váčky a otoky pod očima.
Koupila jsem si ji s veganskou růžovou jílovou maskou Mary max, snadno ji nanesu na obličej.
Příjemné náplasti na ráno, odstraňují otoky a únavu. Koupil jsem další 2 balení jako náhradní ;) Voní krásně jako růže
Perfektní balení, příjemná vůně, ale bohužel na mé citlivé pleti štípe, tak tento produkt bohužel nemůžu používat.
Mně osobně velmi sedly tyto náplasti pod oči. Zmírňují otok, příjemně chladí a drží na místě. Samozřejmě když mluvíte nebo jíte třeba si je trošku upravit ale za mě opravdu jeden z produktů které si ještě jednou koupím
Kontaktuj nás!
Posíláme slevy, novinky a rady týkající se péče o pleť.