Odličovací olej Výborný čistící olej, jeden z nejlepších co jsem kdy vyzkoušela. Neštípe v očích ani nedělá žádný problém na pleti. Určitě koupím znova
Příjemná maskaVelmi příjemná maska. Při nasazování pozor, dost klouže v ruce. Výřezy jsou tam, kde mají a maska sedí dobře na místě. Pod masku davam ještě toner.
Dle popisu splnila účel a doporučuji.
Odličovací olej Výborný čistící olej, jeden z nejlepších co jsem kdy vyzkoušela. Neštípe v očích ani nedělá žádný problém na pleti. Určitě koupím znova
Kontaktuj nás!
Posíláme slevy, novinky a rady týkající se péče o pleť.
Přihlášením potvrzuji, že souhlasím s podmínkami ochrany Obchodní Podmínky